Africkej slon by mně mohl závidět nos

11.09.2021

Každá žena je úžasná, každá ta, která má čisté myšlenky a lásku v srdci, tím že začne u sebe. Začne mít ráda v první řadě sama sebe. Sebeláska se pak projeví v jejím životě a zanechá dojem pohodové osobnosti.

Říká se, sto lidí, sto chutí. Možná bychom mohli říkat i sto žen, sto druhů prsou. Každé jedno prso je originál, ani levé není stejné jako pravé. Ženská ňadra jsou symbolem ženství, o tom není pochyb. Je to naše součást, kterou bychom měly hýčkat. Moderní doba nám přinesla, krásné prádlo a naše vnady si v něm hoví jako v peřince. Měly bychom je umět pochválit a mít je rády.

Rakovina prsu je velký strašák žen a já jsem nedávno na toto téma narazila s jednou mojí přítelkyní. Dala v plén úžasnou myšlenku, která mě vzala přímo za ňadry až u srdce. Potlačené ženství se může rovnat nádoru prsu. Jistě, může být spousty dalších vlivů, které mohou situaci ovlivnit, ale říkám si, že možná tady bychom měly my ženy začít. Měly bychom aspoň začít přemýšlet o tom, jak být ženami, dámami a ohlédnout se do dob minulých, kdy žena byla skutečná dáma, matka, milenka. Můžeme začít tím, že se přijmeme takové, jaké jsme, budeme se mít skutečně rády a že budeme jako ženy vypadat. Nemusíme nutně chodit do salónů, píchat si botoxy do všech částí těl, nechat si implantovat různé výplně atd. Postačí, pokud se na svět usmějeme a pustíme do naší mysli tu malou holčičku, která kdysi chtěla být princeznou. Tu čistou a pokornou holčičku, která se musí životem prodírat jak dravá šelma, se sklony zanevřít na celý svět.

Nastavení si hranic, změna životních postojů, může překonat boj s nemocemi a nastartovat schopnost sebeléčení. Ostatně jak se často říká, všechny nemoci pocházejí od nemocné duše. A jak může vypadat tělo po dávkách závisti a nenávisti? Představuji si, že tyto "ďáblovy emoce" napadají lidské orgány, které nejdříve blednou závistí, a když úplně vyblednou a jejich krevní zásobení je nulové, zčernají zlostí a mozek se stane temným. Zatemněná mysl, nevidí na světě žádnou krásu, natož tu svojí vlastní. Pak nezbývá než se světem plahočit jako nešťastné osoby se sklony k nemocím a negativním emocím.

Mějme se rády ženy, s tím co máme, i s těmi zadky a tou "hnusnou" pomerančovou kůží. Mějme rády svá prsa, své břicho i své nosy. Já si kdysi v mládí vyslechla, že mám nos jako africkej slon. A víte co? Nakonec mám ten svůj frňák docela ráda, na spousty věcí mám čich, tak na co bych ho měnila, když mi dělá tak super službu.

S úctou a láskou Adi.