Crazyblog o kůži

05.08.2021

Tento blog se bude zdát možná trochu crazy, ale jelikož píšu o všem, co mě napadne, tak jedna taková myšlenka mi bleskla hlavou.

K obědu jsem se rozhodla upéct kuře, a protože od spousty lidí jsem vždy slyšela, že kuřecí prsa jsou moc suchá, vzpomněla jsem si na to a rozhodla se prsa udělat šťavnatá. Mezi prsa a kůži jsem vložila dva "implantáty" vytvořené z másla. A i když to není nic překvapivého, stejně mě zaujala elasticita kůže. Vybavilo se mi, že takto se dokáže natáhnout i lidská kůže při vkládání silikonových implantátů. Stejně je to naše lidské tělo zajímavé, blesklo mi hlavou.

Kůže je velmi důležitý orgán na našem těle, s věkem se mění a nosíme ji po celý život. Líbí se mi rčení "nejsem ve svý kůži". Někdy si tak skutečně člověk připadá, to se stane v životě mockrát. Ale vždycky jsem ráda, když se do své kůže znovu vrátím. Nejlepší kůži mám vždycky v létě. I když je v létě "pod tlakem", je prostě z celého ročního období nejhezčí. Možná je to tím, že léto miluju a co miluje moje duše, miluje i moje pokožka.

Sice už mi táhne na ..ehm sát, takže moje kůže má svý "the best období" za sebou, ale přesto bych svou kůži nevyměnila. Každý by měl mít rád vše, co dostal od života do vínku. Jsem vlastně ráda, že vůbec nějakou tu "krytinu" mám, když si představím, jak bychom vypadali bez ní, nic moc estetického by to zřejmě nebylo. Jen si vemte, jak krásně nám kůže drží naše tukové peřinky, a vypadat jako stažený králík, no nevím, zda by se všem líbilo.

Nedávno jsem si zašla na pravou thajskou masáž a musím teda říct, že to byla naprostá lahoda, nedovedu si představit, že bych byla tak nadšená, kdyby mi paní přejížděla "nepopokožkované tělo". Musím se přiznat, že jsem na péči o kůži trochu lajdák a moje pleť by leckdy snesla více toho pěstícího krému. Jenže člověk přijde domů večer a je rád že prolítne aspoň tou sprchou. A tak se snažím pečovat o svou pokožku aspoň duševně, a tady se vracím k tomu, že to co miluje duše, miluje i pokožka.

O kůži by se dalo napsat mnoho a mnoho dalšího, jenže to bych spálila to kuře s prsními implantáty, které se už pomalu hezky roztekly, a věřím, že tentokrát mi rodina neřekne, že prsa nechce, protože jsou moc suchá, a už vůbec by tu větu raději neměl vypouštět z pusy můj drahý manžel, protože ty suchá prsa bych mu zřejmě časem připomněla, ale to patří do jiné kategorie.