Manipulace? NIKDY!!!

20.08.2021

ženy ženám...

Když se mladá hezká žena stane obětí manipulace, je cesta z tohoto kruhu obtížná. Žena, která je inteligentní a umí jednat s lidmi, bere svou společenskou povahu jako samozřejmost a její projev je svobodomyslný. Jenže ve světě lží a závisti je tento druh žen jako trn v oku. Stačí, aby některá z jejích kolegyň v zaměstnání byla o kousíček starší, méně inteligentnější a máme konflikt na světě. Vyvolávač a spouštěč konfliktu je zhrzelost, závist a nespokojenost sama se sebou. Celou situaci vyvolává několik takových bodů.

1. Snaha

Jste cílevědomá? Úspěšná, protože vynakládáte snahu? Pak se stáváte lovnou zvěří pro ty, které mají pohled na svět jiný. Pohled, těch, které jsou líné na sobě pracovat a raději, než aby se nad sebou zamyslely, začnou pomlouvat.

2. Samovzdělávání

Nestačí vám středoškolské vzdělání a ráda byste sama sebe posunula výše? Pak začnete studovat vysokou školu při mateřské, zaměstnání, dětech, atd. Ta co je pohodlná a raději, než aby vzala knihu, bude místo energie do svého vzdělávání, pomlouvat. Je to snazší a nemusí se z toho dělat závěrečné zkoušky.

3. Vzhled

Nikdo nemládne, na tom se jistě shodneme. Čím více let přibývá, tím více platí, že je třeba o sebe dbát a pečovat. I starší ženy mohou být krásné. Nemusí být zmalované, přifouklé botoxem, vyplněné kyselinou hyaluronovou, ono úplně postačí, když jejich pozitivní myšlení ozdobí jejich oduševnělý výraz ve tváři a sem tam se místo do pytle, oblečou i do něčeho vkusného. Taková žena i v padesáti může vypadat jako kočka a ne jako strašák do zelí. Pokud se "pytloidní" dáma opět nezamyslí nad sebou, tak místo času věnovanému módním trendům, zhodnotí mladší kolegyni v dobře padnoucím oblečení opět pomluvami.

4. Úspěch u opačného pohlaví

Tak pozor, tady to je hodně ožehavé téma. Tyhle zapšklé dámy ze všeho nejvíc nenávidí, když se za mladší kolegyní otočí nějaký její kolega a už vůbec nedejbože, kdyby s ní zalaškoval, byť jen úplně nevinně. Taková dáma nejdříve zbělá závistí a poté zrudne vzteky. No a není nic jednoduššího, než si opět postěžovat na to, jaká je ta mladší kolegyně, co nastoupila teprve před dvěma měsíci, příšerná koketa. Ideálně se svěřit podobně laděné kolegyni ve stejném věku a nejlépe ještě méně inteligentní, než je ona sama, protože to padá na úrodnou půdu dvakrát tolik.

5. Manipulace

Snaha "pytloidních" dam ovládnout situaci manipulací. Manipulace všech a všeho co jim padne pod ruku. Jejich zhrzelost je v této fázi už velmi nezdravá, překlápí se až do nenávisti. A čím více jsou rudé vzteky, tím více vytahují na svět nekalosti a dokonce se nemusí štítit ani anonymů a podobných věcí. Nakonec se snaží zmanipulovat i onu mladší, úspěšnější, inteligentnější. Nejdříve to mohou být drobné úšklebky, povytažené obočí, malé rýpanečky, které dorůstají do podob "kudly v zádech." Inteligentní ženy, tím že jsou inteligentní, ale i v této fázi udržují svůj vysoký standart a nesníží se na jejich úroveň. I když tedy mnohdy to přímo svádí, udělat oné kolegyni aspoň pavouky na jejích brýlích, popřípadě jí smýknout za její chumel poloprošedivělých vlasů.

6. Být na věcí

Zůstat svá, věřit sama sobě, mít k sobě úctu a hlavně mít se ráda. To je důležitý stav, který by měla mít na paměti, každá žena. Žena v jakémkoliv věku, by měla umět přijímat život takový jaký je. Umět stárnout s grácií, a umět se poučit z trapného chování jiných kolegyň a žen. Vždy mít otevřenou duši a umět být empatická. Být nad věcí je sice mnohdy obtížný úkol, ale pokud se tento úkol podaří zvládnout, pak už jsou vám nakloněna i nebesa a do cesty přichází i dobro tím, že si ho přitáhnete svou pozitivní a veselou myslí, která vám nakonec přitáhne i dobré lidi, kterými se obklopíte.

Doporučující body pro inteligentní a krásné ženy.

  • Nikdy se nenechte manipulovat, a od "pytloidních" dam už vůbec.
  • Zůstaňte svá stůj co stůj a udržte si to.
  • Zůstaňte krásná, i kdyby na chleba nebylo.
  • Krása není o tom, co máte na sobě, zda tunu make-upu zakrývající vrásky nebo nejdražší značkové oblečení. Krása pochází z krásné duše, která se dere ven pozitivním pohledem na svět.
  • Oblečení volte úměrné svému věku, méně znamená více a naopak, někdy i mnoho pytlového a neforemného oblečení nemusí z každé ženy vytvořit harémovou bohyni.
  • Milujte sama sebe takovou, jaká jste, a okolí bude milovat vás.
  • Mějte svobodnou mysl, vyplatí se to.