Panna nebo orel

14.09.2021

Víte, že v době svobody máte svobodné možnosti? Jedna z nich je třeba nečíst moje blogy. Pokud se vám zdají trapné, jednoduše si mě vypněte a vymažte. Jak jednoduché, že? :-)

Pokud jste si zadali volbu - číst blog, nedivte se ničemu. Já vás do čtení přece vůbec nenutím. Nedozvíte se věci, které vědět nechcete a ušetříte si pár minut při čtení na mých stránkách. Čas můžete věnovat jiným blogům, článkům, reklamám, možná úplně nejlíp vlastní rodině, dětem, manželce, milence a ještě vyděláte na pár minutách. No není to skvělé?  A napadlo vás, že se mohu radovat i z, pro vás trapných, pro mě dobrých, blogů? Už to, že si o nějakém mém blogu povídají vrabci na střeše, mě jako autorku, prostě musí potěšit, i kdybych nechtěla.

Píšu si o čem chci a tak to bude vždy. Něco mě potěší, napíšu to, něco mě naštve, napíšu to. Někdy nenapíšu vůbec nic, protože se mi nebude chtít. Ale vždy se najdou tací, kteří zase přijdou na můj blog, sice budou všechno "hejtovat", ale zase přesto budou dychtivě číst až do konce. Já vím, je to magnet, že jo? Co kdybyste se tam objevil nebo objevila zrovna Vy. Statistiky sledovanosti mě docela baví, a musím říct, že v poslední době nejvíc valí Těžkej Pokondr a jeho Saša, Saša jede. Jo Saša, ten holt to umí občas festovně "rozbalit" :-)

No a na druhé straně jsou zase lidé, kterým se moje blogy líbí a jejich pochvaly si ukládám do zvláštní přihrádky, kterou si schovávám jen a jen pro sebe a tu teda fakt nikomu nedám. Je to poklad a bohatství, je to odměna za moje písmenka, díky kterým jsem našla plnou náruč souznících duší. Každá mince má dvě strany. A moje blogy nejsou nic víc, než panna nebo orel. A protože mám tuhle minci ráda, jdu poděkovat za všechny reakce. Pro mě jako autorku je dobrá úplně každá strana, protože je to stav, který mě nutí posouvat se.

Takže až se s někým z vás potkám, a vy se na mě budete smát nebo mračit, oplatím vám stejnou mincí. Každý lidský projev je odraz vás sebe samých, nastavím vám zrcadlo a budu se snažit vám odrážet přesně to, co vy ke mně vyšlete, abych vám nezůstala nic dlužna.

S úctou a láskou Adi.

PS: Moc děkuji zejména paní Simoně, paní Vilmě, panu Jiřímu, paní Vlastě, paní Zdeňce a dalším, kteří mě podporují. Vážím si všech vašich slov.