Od Adama

23.09.2021

Jak začít můj blog?? Inu ideálně od Adama. Když bůh stvořil Adama, začalo "peklo na Zemi." Kdyby stvořil pouze Evu, byl by to ráj na věky. Trochu si dělám srandu, přece mě už trochu znáte. Ale za tohoto Adama, kterého mi seslalo samo nebe, jsem neskutečně vděčná. My ženy zmůžeme mnoho. Mohu si auto namalovat, mohu ho vymodelovat, popsat, ale čemu moc nerozumím, je problematika reálného automobilu. A protože jsem potřebovala nové auto, obrátila jsem se na odborníka jménem Adam Blahouš. Slyšíte to příjmení? A blaženě mi bylo po celou dobu, kterou se mi Adam věnoval.

Adam je odborník ve svém oboru, a pokud nechcete naletět nějakému "nezdravému" autoprodejci, a chcete jezdit více po silnici než stát neustále v servisech, víc než doporučuji jeho perfektní a vyčerpávající služby. Že je to stále více žádaný odborník, vypovídá i jeho vytížený stav. Je jednoduše na roztrhání. Moje předem domluvená schůzka dopadla skvěle a vše mi bylo řádně vysvětleno s pečlivou pozorností. Já si vyhlédla auto několika značek a společně jsme se dostali k autu, přesně pro mě na míru. Rozhodla jsem se pro značku Opel Mokka, kterému už neřeknu jinak než "kafíčko." 

Od Adama nečekejte, že vám bude doporučovat auto za 10 tisíc. Je potřeba pečlivě se zamyslet a zvážit celkový stav a také co si můžete finančně dovolit. I když jsem původně přišla s cenovou představou malinko jinde, přesvědčil mě o aktuálním stavu vozidel v současném světě a já mu uvěřila. No a dnes jsem hrdou majitelkou jednoho krásného auta. Jsem ráda, že jsem se rozmyslela přesně tak, jak bylo potřeba. Celý proces měl naprosto hladký průběh a Adamovy služby zahrnují péči doslova na klíč. V samotném finále stojíte tváří v tvář člověku, který vám předá klíček a auto. Já se na předání oblékla skoro slavnostně, protože výjimečná situace si žádá výjimečné činy. Je to člověk s duší a ohromnou lidskostí. Při předání a loučení jsem byla až dojata, že celá tahle akce je ukončena. Zamáčkla jsem slzu, zamávala Adamovi, s dojetím a úžasným pocitem odjela vstříc novým a doufám šťastným kilometrům. Odvezla jsem si domů nejen auto, ale také báječný pocit, že jsou na světě stále lidé s velkým L. Adam je nejen člověk, který zprostředkuje prodej, je to přítel, který vám neřekne sbohem, ale nashledanou a po prodeji auta se nadále snaží poradit a pomoci jak nejlépe dovede. Vždyť každé auto co předal novému majiteli, je kousek jeho samého a pro svou práci doslova dýchá.

Adamovi přeji do budoucího života mnoho a mnoho šťastných zákazníků, ať vzkvétá to, co započal a tak báječně dělá, mnoho štěstí a lásky od jeho krásné rodiny, která ho v tom podporuje. Děkuji pánu bohu, že mi seslal "mého" Adama. Jsem za to nesmírně vděčná. Patřím do "stáje" Tvých fandů, a za mě, Adame, Ti patří neskonalé díky!!!!

Pokud jste ve stejné situaci jako já, vůbec neváhejte. Tohle se nedá vyprávět, ale tohle se musí zažít.

S úctou a láskou Vladislava Schafferhans

alias Adi.

Adamovy stránky: https://www.poctiva-auta.cz/

obrázek je pouze ilustrativní
obrázek je pouze ilustrativní